Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Sanat Sokağı’ndaki esnafla bir araya geldi. Kemer Belediyesi’ne ait Deniz Kafe’de yapılan toplantıda, kemer belediyesi Zabıta Müdürü Erhan Kurtoğlu da yer aldı. Toplantıda, esnafın isteklerini dinleyen Başkan Yardımcısı Baytekin, isteklerin çözümü noktasında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Yardımcısı Baytekin, Kemer Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyledi.
Yerel
Yayınlanma: 15 Mayıs 2024 - 15:51
Kemer Sanat Sokağı'ndaki esnafla toplantı yapıldı
Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Sanat Sokağı’ndaki esnafla bir araya geldi.
Yerel
15 Mayıs 2024 - 15:51
İlginizi Çekebilir