Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi’nde düzenlenen Gençlik Festivali ve kermesine katıldı. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin ile kemer belediyesi Fen İşleri Müdürü Aziz Balaman eşlik etti. Göynük Fen Lisesi tarafından okulda düzenlenen etkinliğe katılan Başkan Topaloğlu, okul müdürü Ali Yıldırım ile sohbet etti. Öğrencilerle de selamlaşarak bir ihtiyaçları olup olmadığını soran Başkan Topaloğlu, düzenlenen etkinlikte birbirinden lezzetli ürünlerin sunulduğu stantları gezdi. Etkinlikte Başkan Topaloğlu’nun hamur açması ise renkli görüntüler oluşturdu.
Yerel
Yayınlanma: 14 Mayıs 2024 - 11:10
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi'ndeki gençlik festivaline katıldı
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Göynük Fen Lisesi’nde düzenlenen Gençlik Festivali ve kermesine katıldı.
Yerel
14 Mayıs 2024 - 11:10
İlginizi Çekebilir