Adana Valimiz Sn. Selim Yavuz Köşger'in başkanlığında gerçekleştirilen Genel Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısına katıldık.Belediye başkanlarımızla birlikte, Adana Valimiz Sn. Selim Yavuz Köşger'in başkanlığında gerçekleştirilen Genel Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısına katıldık. Sayın Valimize başarı dileklerinden ve nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Yerel
Yayınlanma: 13 Mayıs 2024 - 12:07
İmamoğlu Belediye Başkanı Genel Değerlendirme Toplantısına Katıldı
İmamoğlu Belediye Başkanı Genel Değerlendirme Toplantısına Katıldı
Yerel
13 Mayıs 2024 - 12:07
İlginizi Çekebilir