Galatasaray'ın Trendyol Süper Lig zaferi, İstanbul sokaklarında muhteşem bir kutlama ile taçlandırıldı. Sarı-kırmızılı futbolcular, şampiyonluk kupa törenine gitmek üzere Galatasaray Lisesi'nin önünden yola çıktı. Taraftarlar, sevgi ve coşku dolu tezahüratlarıyla takımlarını coşkulu bir şekilde uğurladı.Galatasaray, 2023-2024 sezonunu şampiyon tamamlayarak üst üste ikinci, toplamda ise 24. kez zirvede yer aldı. Şampiyonluk coşkusunu doyasıya yaşamak için oyuncular, kupa törenine gitmek üzere Galatasaray Lisesi'nin önünde bir araya geldi. Sarı-kırmızılıları coşkuyla karşılayan taraftarlar, sevgi ve desteğini bir kez daha gösterdi.Galatasaray Lisesi önünde başlayan kutlamalar, otobüsle stadyuma doğru devam etti. Sarı-kırmızılı oyuncular, taraftarlarla vedalaşarak kupa törenine doğru yola çıktı. Taraftarlar, takımlarına olan sevgi ve desteğini en güçlü şekilde ifade etti.Şampiyonluk coşkusunu taşıyan Galatasaraylılar, ünlü RAMS Park'a doğru ilerledi. Otobüs, Galatasaray Lisesi önünden hareket ederek şehrin farklı noktalarından geçerek stadyuma ulaştı. Taraftarlar, sokakları sarı-kırmızı renklere bürüyerek coşkuya ortak oldu.Kutlamalar, ünlü sanatçıların katılımıyla daha da renklendi. RAMS Park'ta düzenlenen etkinliklerde DJ Suat Ateşdağlı, Zara, Emircan İğrek, Uzi ve Edis gibi isimler sahne aldı. Galatasaray'ın efsane şarkısı "Aşkın Olayım"ı seslendiren Simge ise bu kez kutlamalara katılmadı.
Spor
Yayınlanma: 27 Mayıs 2024 - 19:51
Galatasaray Coşkusu: Şampiyonluk Kutlamaları İstanbul'u Sarı-Kırmızıya Bürüdü
Galatasaray'ın Trendyol Süper Lig zaferi, İstanbul sokaklarında muhteşem bir kutlama ile taçlandırıldı.
Spor
27 Mayıs 2024 - 19:51
İlginizi Çekebilir