Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Federasyonu Kurucu Eski Başkanı Gönül Boran Özüpak, emekliler için yeni bir dönemin başladığını müjdeledi. Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği’nin resmiyet kazandığını ve federasyonlaşma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini duyurdu.Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Federasyonu’nun Kurucu Eski Başkanı Gönül Boran Özüpak, emeklilerin hak mücadelesine yeni bir ivme kazandıracak bir gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı. Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği, resmiyet kazanarak faaliyetlerine başladı.Bu önemli adım, emeklilerin haklarını daha güçlü ve organize bir şekilde savunabilmeleri adına atılmış büyük bir adım olarak değerlendiriliyor.Derneğin başkanlık görevini üstlenen Serhat Bingül, Yakın Doğu Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu ve aynı zamanda CHP Artuklu İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyor. Bingül, yeni görevinde emeklilerin ve emekçilerin haklarını koruma ve geliştirme yönünde önemli çalışmalara imza atmayı hedefliyor.Gönül Boran Özüpak, derneğin resmiyet kazanmasının ardından yaptığı açıklamada, “Mardin Emekli ve Emekçiler Derneğimiz resmiyetini aldı. Hayırlı olsun, federasyonlaşma yolumuz açık olsun. Dernek Başkanımız Serhat Bingül ve yönetimine başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği’nin kurulması, özellikle EYT mağdurları için umut verici bir gelişme olarak nitelendiriliyor. Derneğin, emeklilerin haklarını savunma noktasında güçlü bir ses olacağı ve federasyonlaşma sürecinde önemli rol oynayacağı belirtiliyor.Bu yeni oluşumun hayata geçmesi, Türkiye genelinde emekliler ve emekçiler arasında büyük bir memnuniyetle karşılandı. Emeklilerin örgütlü bir şekilde haklarını savunmaları ve seslerini daha geniş kitlelere duyurabilmeleri adına Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği’nin büyük katkılar sağlayacağına inanılıyor.Gönül Boran Özüpak ve Serhat Bingül liderliğinde atılan bu adım, emeklilerin mücadelesinde yeni bir dönemin başlangıcı olarak görülüyor. Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği, emeklilerin haklarını savunma noktasında kararlılıkla ilerlemeye devam edecek.
Gündem
Yayınlanma: 17 Mayıs 2024 - 21:33
Güncelleme: 17 Mayıs 2024 - 23:10
Emekliler İçin Büyük Adım: Mardin Emekli ve Emekçiler Derneği Resmiyet Kazandı!
Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Federasyonu Kurucu Eski Başkanı Gönül Boran Özüpak, emekliler için yeni bir dönemin başladığını müjdeledi.
Gündem
17 Mayıs 2024 - 21:33
Güncelleme: 17 Mayıs 2024 - 23:10
İlginizi Çekebilir